Menu
Sepetim
5000 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

Ödeme & Teslimat Bilgisi

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

QNB Finansbank, Türkiye İş Bankası ve T.C. Ziraat Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Sipariş verirken veya verdikten sonra banka hesap bilgilerini ekranınızda görebilirsiniz.

 

2) Kredi Kartı ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Populus.com.tr için yapacağınız ödeme işlemlerini PayTR kredi kartı ödeme sistemi ile kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

 

3) Kapıda Ödeme ile

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin Kapıda Ödeme sistemi sayesinde ödemelerinizi kargonuz size ulaştığında kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Kayseri merkezli şirketimizden sipariş verdiğiniz ürünler mevcut anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilecektir.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.